Ochutnajte novú letnú limitovanú edíciu kapsúl Iced caramel latte do kávovarov TASSIMO

image
Prihlasovanie práve prebieha
koľko sa toho testuje
20
Prihlásiť sa môžete do
6. 5.
23:30
koniec testovania
23. 5. 2021

Koho hľadáme

Hľadáme 20 milovníkov dobrej kávy, ktorí majú doma kávovar TASSIMO a radi by ochutnali novú limitovanú edíciu kapsúl Iced caramel latte. Po otestovaní budú testeri zdieľať svoje recenzie vrátane fotografie tu na webe a na Heureka.cz.

Podľa čoho vyberáme

Pri prihlasovaní do testovania nám prosím vyplňte krátky dotazník.

Redakcia zo všetkých prihlasovacích komentárov vyberie náhodne 20 testerov a testeriek, ktorým limitovanú edíciu kapsúl Iced caramel latte zašleme zdarma na adresu domov. 

TASSIMO limitovaná edícia kapsúl Iced caramel latte        

Vyskúšajte novú letnú limitovanú edíciu kapsúl Iced caramel latte. Stačí pridať ľad a lahodné letné osvieženie je na svete.

Pripravte si svoj obľúbený nápoj s kapsulami TASSIMO. Kávovary TASSIMO vynikajú svojou jednoduchosťou – stačí jedno stlačenie tlačidla a kávovar si sám prečíta údaje na kapsule. Na základe toho urobí kávu presne podľa toho, aký je to typ – cappuccino, latté, espresso, lungo (toto zaisťuje unikátny systém intelibrew, ktorý iný kávovar, než Tassimo nemá).

Ako kapsule TASSIMO používať?

Použitie všetkých kapsúl TASSIMO je skutočne jednoduché. Jednoducho vložte kapsulu čiarovým kódom nadol a uistite sa, že nádrž na vodu je plná. Potom pevne zavrite veko a vložte svoju šálku do prístrojaNa záver už len stlačte tlačidlo a Váš nápoj bude v priebehu chvíle pripravený.

Nezabudnite sledovať TASSIMO tiež na Instagrame.

Viac informácií o kapsuliach TASSIMO nájdete TU.


 

Instagramová súťaž o kávovary Bosch Tassimo Happy    

Prihláste sa do testovania a pri vypĺňaní dotazníka nám pošlite link na svoj profil na InstagrameVybraným z Vás pošleme pokyny k natočeniu krátkeho videa spojeného s prípravou kávy. Do súťaže sa môžu zapojiť testery z Česka i zo Slovenska.

Zo všetkých videí budú vybrané tri, ktorých tvorcovia vyhrajú kávovar Bosch Tassimo Happy.