Získajte v našom testovaní stolný vysokorýchlostný mixér Tefal InfinyMix+, ktorý sa hodí k mixovaniu omáčok, polievok či obľúbených smoothie

image
Prihlasovanie práve prebieha
koľko sa toho testuje
2
Prihlásiť sa môžete do
11. 5.
23:45
koniec testovania
31. 5. 2021

Koho hľadáme

Hľadáme 2 testerky zo Slovenska, ktoré si zakúpia vysokorýchlostný mixér Tefal InfinyMix+ so zľavou 40 % z aktuálnej ceny uvedenej na e-shope a s dopravou zdarma.

Mixér Tefal InfinyMix+ otestujú a potom sa s nami podelia o svoju recenziu tu na webe, na Heureka.sk a Homeandcook.sk.

Podľa čoho vyberáme

Pri prihlasovaní do testovania prosím vyplňte krátky dotazník a potvrďte, že máte vážny záujem o nákup stolného vysokorýchlostného mixéru Tefal InfinyMix+.

Redakcia zo všetkých odpovedí vyberie 2 testerky, ktoré získajú zľavu 40 % na nákup stolného vysokorýchlostného mixéru Tefal InfinyMix+.

Upozorňujeme, že prihlásenie do testovania je záväzné a súhlasíte tým so zakúpením stolného vysokorýchlostného mixéru Tefal InfinyMix+ so zľavou 40 % a dopravou zdarma.  

Stolný vysokorýchlostný mixér Tefal InfinyMix+   

Vysokorýchlostný mixér InfinyMix+ BL91HD31 vyniká hneď niekoľkými benefitmi. Jedná sa o úplne všestranného pomocníka do domácnosti, ktorý disponuje 5 automatickými programami pre rozmixovanie k úplnej dokonalosti. Výkon 1600 W zaručuje bezproblémové rozsekanie tvrdších potravín úplne do hladka.

Nádoba z materiálu Tritan má objem 1,75 l, takže je InfinyMix+ vhodný k mixovaniu omáčok či polievok

Najdôležitejšie parametre   

  • Výkon 1600 W
  • Nádoba z tritanu s objemom 1,75 l
  • 5 automatických programov
  • Súčasťou je kniha s 50 receptami


 Viac informácii o produkte nájdete TU.