Vybrané testerky majú doma Gliss Night Elixir Ultimate Hair Care na regeneráciu vlasov počas spánku. Budú s produktom spokojné?

image
prihlasovanie uzavreté
koľko sa toho testuje
51
koniec testovania
11. 6. 2023

Starostlivosť o vlasy Gliss Night Elixir Ultimate 

GLISS – Nie je tajomstvom, že regenerácia a starostlivosť o vlasy je vedecká disciplína. Všetky receptúry Gliss sú založené na pokročilých vedeckých výskumoch a prírodných ingredienciách. Z toho dôvodu sú šité na mieru špecifickým potrebám vašich vlasov, ktoré často potrebujú regenerovať a zlepšiť kvalitu. Gliss regeneruje poškodené vlasy a zároveň predchádza ich budúcemu poškodeniu, pretože posilňuje ich štruktúru.

Rad Night Elixir – Gliss nočný elixír so systémom HaptIQ rekonštruuje vlasy cez noc počas spánku a dlhodobo ich regeneruje. Využíva noc na preniknutie hlboko do vlasových vlákien, kde vytvára nové mikroväzby. Ráno sú vlasy krásne, hebké a pružné. Ľahké zloženie s relaxačnou vôňou sa okamžite vstrebe a nezanechá na vankúši žiadne stopy.   Screenshot_5.jpg

Gliss nočný elixír so systémom HaptIQ rekonštruuje vlasy cez noc počas spánku a dlhodobo ich regeneruje. Využíva noc na preniknutie hlboko do vlasových vlákien, kde vytvára nové mikroväzby. Ráno sú vlasy krásne, hebké a pružné. Ľahké zloženie s relaxačnou vôňou sa okamžite vstrebe a nezanechá na vankúši žiadne stopy.

GLISS NIGHT ELIXÍR:

  • regenerácia vlasov cez noc pre silne poškodené vlasy
  • so systémom HAPTIQ
  • extrakt z čiernej perly


Použitie: Pred spaním jemne zapracujte 2–4 pumpičky do mokrých alebo suchých vlasov. Možno použiť každú noc. Neoplachujte. Prebuďte sa s krásnymi a zregenerovanými vlasmi – prečešte ich a začnite svoj deň!Viac informácií o produkte nájdete TU.

Vybrané testerky

avatar
Barbora B.
avatar
Nikola K.
avatar
Natalia M.
avatar
Veronika F.
avatar
Lenka P.
avatar
Petra B.
avatar
Miriam O.
avatar
Mária Š.
avatar
Nicol R.
avatar
Sabína P.
zobraziť všetkých prihlásených
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ