Dýchate i vy pod rúškom či respirátorom ústami? Chcete sa dodatočne chrániť proti vírusom a baktériám? Otestujte Pastilky Medistus® Antivirus 

image
Prihlasovanie práve prebieha
koľko sa toho testuje
30
Prihlásiť sa môžete do
9. 5.
23:00
koniec testovania
31. 5. 2021

Koho hľadáme

Hľadáme 30 testeriek starších ako 25 rokov, ktoré s nami otestujú pastilky Medistus® Antivirus, zdravotnícky prostriedok pre podporu prevencie vniknutia vírusov a baktérií do organizmu. Potom sa s nami podelia o svoju recenziu tu na webe a na Heureka.sk.

Podľa čoho vyberáme

Pri prihlasovaní do testovania nám vyplňte krátky dotazník.

Redakcia zo všetkých vyplnených dotazníkov vyberie 30 testeriek, ktorým budú zaslané dve balenia pastiliek Medistus® Antivirus zdarma na adresu domov. 

Pastilky Medistus® Antivirus        

Vyskúšajte pastilky Medistus® Antivirus, zdravotnícky prostriedok vyššej bezpečnostnej triedy (IIa) vo forme pastiliek, určený k prevencii pred infekciami dýchacích ciest vytvorením pretrvávajúcej ochrannej bariéry proti vírusom a baktériám v ústach a hltane.

Extrakt Kistosyn® 200, komplex účinných prírodných látok obsiahnutý v pastilkách Medistus® Antivirus, vytvára ochranný film na sliznici úst a hltanu. Táto bariéra vedie k fyzikálnej (mechanickej) ochrane proti vírusom a baktériám, ktoré spôsobujú respiračné infekcie, a tým napomáha zabrániť ich preniknutiu do telesných buniek a ich ďalšiemu šíreniu.

Rôzne in vitro (laboratórne) štúdie podporujú antivírusový účinok pastiliek Medistus® Antivirus. Obsiahnutý komplex účinných prírodných látok podporuje bariérovú funkciu sliznice dutiny ústnej a hltanu tým, že na nich vytvára ochranný film. V dôsledku toho sa sliznice úst a hltanu zvlhčia a vonkajšie dráždenie môže byť významne znížené.


Chráňte sa na miestach so zvýšeným rizikom infekcie – u lekára, pri nákupoch, vo verejných dopravných prostriedkoch, v pracovnom kolektíve.


Respirátor na tvár, pastilka do úst, vaša dvojitá ochrana.


Viac informácií o pastilkách Medistus® Antivirus nájdete TU.