Vybrané testerky otestovali pastilky Medistus® Antivirus, určené k prevencii pred infekciami dýchacích ciest

image
otestované
Počet recenzií
13
ako ste hodnotili
5
6x
4
5x
3
2x
2
1
odporúča
85 %
Testované v období
od 20. 5. 2021
do 4. 7. 2021

Pastilky Medistus® Antivirus        

Vyskúšajte pastilky Medistus® Antivirus, zdravotnícky prostriedok vyššej bezpečnostnej triedy (IIa) vo forme pastiliek, určený k prevencii pred infekciami dýchacích ciest vytvorením pretrvávajúcej ochrannej bariéry proti vírusom a baktériám v ústach a hltane.

Extrakt Kistosyn® 200, komplex účinných prírodných látok obsiahnutý v pastilkách Medistus® Antivirus, vytvára ochranný film na sliznici úst a hltanu. Táto bariéra vedie k fyzikálnej (mechanickej) ochrane proti vírusom a baktériám, ktoré spôsobujú respiračné infekcie, a tým napomáha zabrániť ich preniknutiu do telesných buniek a ich ďalšiemu šíreniu.

Rôzne in vitro (laboratórne) štúdie podporujú antivírusový účinok pastiliek Medistus® Antivirus. Obsiahnutý komplex účinných prírodných látok podporuje bariérovú funkciu sliznice dutiny ústnej a hltanu tým, že na nich vytvára ochranný film. V dôsledku toho sa sliznice úst a hltanu zvlhčia a vonkajšie dráždenie môže byť významne znížené.


Chráňte sa na miestach so zvýšeným rizikom infekcie – u lekára, pri nákupoch, vo verejných dopravných prostriedkoch, v pracovnom kolektíve.


Respirátor na tvár, pastilka do úst, vaša dvojitá ochrana.


Viac informácií o pastilkách Medistus® Antivirus nájdete TU.

Hodnotenie
13
avatar
Zuzana
Pastilky Medistus Antivirus obsahujú extrakt kistosyn, ktorý bojuje proti infekciám a vírusom, čo je v čase koronavírusu veľmi žiadané. Sú v ústach veľmi ľahko a dobre rozpustné. Ich chuť je naozaj príjemná a zanecháva po sebe v ústach ešte dlho príjemný pocit. Citim sa po použití bezpečnejšie.
klad chuť
klad nič
avatar
Ivana
Pastilky Medistus® Antivirus majú skvelú sviežu chuť, nemala som s ich užívaním žiadne problémy. Vďaka týmto plastikám som sa cítila viac chránene a upokojene. Brala som ich vždy v prípade potreby a som s nimi spokojná. Môžem iba odporúčať, sú super.
klad chuť
klad nič
avatar
Monika
Vďaka pastilkám Medistus® Antivirus som sa cítila bezpečnejšie a chránene. Páčila sa mi aj ich chuť, ktorá bola veľmi dobrá a osviežujúca. Tieto pastilky som si obľúbila a v prípade potreby sa k ním rada vždy vraciam. Oceňujem aj pekný obal produktu.
klad chuť
klad nič
avatar
Erika
Balenie pastiliek je praktické s 10 ks jednotlivo balenými pastilkami a príbalovým letákom. Pastilky nie sú veľmi tvrdé, skôr gumené, s prírodnými zložkami. Neobsahuje lepok, ani cukor, čo je výhoda. Osobne mi chuť veľmi nevyhovuje, preferovala by som viac mentolu. Užívam ich v práci, pred cestou v MHD. Celkovo je to dobrá prevencia v dnešnej dobe.
klad Veľkosť
klad Zloženie
klad Dizajn balenia
klad Chuť
příloha příloha
avatar
Martinka
Na pastilkách Medistus Antivirus sa mi páči vzhľad krabičky, ktorý je moderný a pútavý. V balení je 10ks. Pastilky sú väčšie, hnedej farby, chutia po bylinkách. Sú určené na cmúľanie, nie sú tvrdé, takže nedráždia jazyk ani podnebie. Čo sa týka účinnosti, tak toto hodnotiť nemôžem ani pozitívne, ani negatívne. Človek má ale pocit väčšej ochrany, a to na psychiku pôsobí veľmi dobre.
klad Vzhľad krabičky
klad Konzistencia pastiliek
klad Malé balenie
avatar
Katarina
Ďakujem za možnosť testovať pastilky Mediatus antivírus. Pastilky majú príjemnú ovocno mentolová chuť a príjemne sa cmulaju nakoľko nie sú úplne tvrdé ale akoby tvrdšie želé . Keďže mám alergiu a aj dosť často zvyknem mávať respiračné ochorenia čo je spôsobené častým cestovaním keďže pracujem v zahraničí v lete je to s klimatizácie v zime zase od poveternostných podmienok tieto pastilky budú pravdepodobne u má veľmi obľúbené. Pastilky majú rýchlu účinnosť okamžite uvoľňujú dýchanie a škrabanie v hrdle a mám po nich svieži dych. Ocenila by som možno viac pastiliek v balení keďže je v návode doporucovane beat ich každé dve hodiny.
klad Prijemna chuť
klad Bz cukru lepku a laktózy
klad Sviezi dych
klad Okamzite uvoľnenie
klad Konzistencia pastiliek
klad Okrem malého množstva pastiliek nemám žiadne negatíva :)
avatar
Mirka
Ďakujem za možnosť testovať pastilky Medistus® Antivirus. Používam ich ja aj syn. Pracujem s deťmi, kde je zvýšená šanca chytiť vírusy. Syn ich užíval pred odchodom do školy. Pastilky majú príjemnú ovocnú príchuť a konzistenciu tvrdšieho želé. V ústach sa po rozpustení vytvorí film, ktorý napomáha k ochrane pred vírusmi Pastilky doporučujem, mám s nimi lepší pocit ochrany na miestach s vysokým rizikom infekcie.
klad svieža ovocná príchuť
klad prírodné zložky
klad ochrana proti vírusom
klad bez cukru, lepku a laktózy
klad sú mäkké, dobre sa cmúľajú
klad nič
avatar
Dagmar
Pastilky Medistus Antivirus jsou zvlášť v dnešní době velmi inovativní a důležitý dopňěk stravy, který by mněl každý automaticky používat. Já osobně nemám ráda ty, které mají ostrou pronikavou chuť a na delší čas otupí v ústech chuťové buňky. Pastilky Medistus Antivirus jsou velmi jemné, příjemné chuti, nepříliš tvrdé. Po jejich úžívání se cítím bezpečněji a ochráněná před viry, kterých je všude plno.
klad úžasná vyvážená chuť
klad není co bych vytkla
avatar
Dominik
Tieto tabletky boli pre mňa celkom zaujímavým výrobkom.Zaujalo ma, že vytvarajú na sliznici ochranný film. Ich konzistencia je polomäkká a cmúľajú sa ľahko, pohodlne. Trochu mi prekážalo že sa lepia na zuby. Chuť je sladká no nie príliš, akoby ovocná.Super je, že neobsahujú cukor iba sladidlá. Užíval som ich na ceste do práce alebo na miestach, kde bolo väčšie množstvo ľudí. Počas ich užívania som sa cítil viacej chránený pred chorobami dýchacích ciest. Žiadne infekčné choroby ani vírusy, kašeľ som nedostal a verím, že by to mohlo byť aj ich zásluhou.No nie som o tom úplne presvedčený, keďže tabletky vytvárajú na sliznici ochranný film, počas jedenia a pitia si myslím, že to stratí účinok. Táto informácia v letáku chýba. Nevýhodou je vysoká cena a dávkovanie, keďže 1 krabička vystačí iba na 1-2 dni.
klad Príjemná chuť
klad Dobre sa sa rozpúšťajú
klad Obsahujú rastlinné zložky
klad Neobsahujú cukor a nie sú príliš sladké
klad Fungujú ako prevencia a ochrana
klad Počas užívania som mal väčší pocit ochrany pred vírusmi
klad Vysoké dávkovanie denne 3 až 6 tabletiek
klad Pri dávkovaní 6 tabletiek jedna celá krabička vystačí iba na 1,5 dňa
klad Vysoká cena
příloha příloha
avatar
Veronika
Pastilky medistus svojou jemnou ovocnou chuťou prekvapia určite nejedného človeka. Sú oveľa chutnejšie ako iné, podobné pastilky a neostane Vám po nich nepríjemná chuť v ústach. Nakoľko pracujem v potravinách, sprevádzajú ma každý deň v práci a už si bez nich svoje pracovné dni neviem predstaviť. Jednoducho sa s nimi cítim bezpečnejšie a viac chránená. Vrelo odporúčam, určite si ich zamilujete rovnako, ako ja.
klad Jemná ovocná chuť
klad Praktické balenie
klad Pocit ochrany pred vírusmi
klad Nič
avatar
Katarína
Nakoľko je tu teraz Corona virus, takéto tabletky sú naozaj neoceniteľné. Ich chuť je zľahka sladká, veľmi príjemná. Dávkovanie a užitie tiež veľmi jednoduché. Určite ich môžem odporúčať. Jediné čo ma odrádza je cena, no na druhej strane je to niečo, čo nikde inde nenájdeme.
klad Chuť
klad Obsah balenia
klad Ľahké vyuzitie
klad Cena
příloha příloha
avatar
Milena
Pastilky Medistus používáme celá rodina jako prevenci při návštěvě vnitřních prostor a míst s větším počtem lidí.Chuťově jsou velice příjemné. Chuť je jemná, nevýrazná, mírně nasládlá, nevadí ani dětem. Jediné mínus vidím v obsahu sorbitolu ve složení.
klad chuťově příjemné
klad chutná dětem
klad větší pocit bezpečí
klad obsahuje sorbitol
avatar
Mária
Mala som možnosť testovať pastilky medisstus antivírus a som milo prekvapená. Očakávala som nejakú nie príliš vábivú chuť, ale na moje počudovanie sú celkom fajn.Dych ostáva svieži,čo je tiež ďalším plusom.Ja osobne som si pastilky dávala keď som išla medzi ľudí a hlavne k lekárom a do nemocnice.Je to taká neviditeľná ochrana voči vírusom a baktériám a človek má pocit väčšej istoty .Teraz už nesmú chýbať v našej domácnosti a spokojný je aj manžel a dcéra tiež.Cena nieje hrôzostrašná ,ale uvítala by som možno väčšie balenie a viac príchutí.co sa týka zloženia,tiež prekvapilo,žiadna chemická bomba :-) celkovo hodnotím pozitívne a určite odporúčam.
klad Chuť
klad Cena
klad Zloženie
klad Malé balenie
příloha příloha
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ