Mamičky s deťmi otestovali dojčenskú výživu Nutrilon Profutura 2, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému a zdravého vývoja * dieťaťa

image
otestované
Počet recenzií
11
ako ste hodnotili
5
10x
4
1x
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 8. 3. 2021
do 4. 4. 2021

Nutrilon 2 Profutura

Objavte našu najpokročilejšiu patentovanú receptúru pokračovacích kojeneckých mliek Nutrilon 2 Profutura s naším najvyšším množstvom HMOs** (2'FL & 3'GL) - oligosacharidov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Nutrilon 2 Profutura ponúka úplne originálny obal a tiež najmodernejší a úplne unikátny intuitivný design vytvorený v spolupráci s rodičmi.

Nutrilon 2 Profutura - POKLAD MEDZI DOJČENSKÝMI MLIEKAMI

  • To najlepšie od Nutrilonu, čo môžu náročný rodičia dopriať svojmu mimink
  • Naše najpokročilejšia patentovaná receptúra s oligosacharidmi materského mlieka**
  • Vitamíny C a D* prispievajúce k správnej funkcii imunitného systému
  • Patentovaná zmes oligosacharidov GOS/FOS a mliečného tuku
  • omega 3 mastná kyselina alfa-linolénová (ALA)*, ktorá podporuje rozvoj mozgu a nervovej sústavy
  • Bez palmového oleja


Testovanie pre testerky z Česka nájdete TU.

Viac informácií nájdete TU.


Dojčenie je najlepším spôsobom výživy dieťaťa. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a www.nutriklub.sk

* Všetky následné mlieka podľa požiadaviek legislatívy obsahujú vitamíny C a D, kyselinu alfa-linolénovú.

** HMOs = oligosacharidy materského mlieka, 2'FL - 2'fukozyllaktóza, 3'GL - 3'galaktozyllaktóza. 2'FL a 3'GL nepochádzajú z materského mlieka, 3'GL prináša náš unikátny proces výroby.

Hodnotenie
11
avatar
Bohumila
Nutrilon profutura 2 ma prakticke balenie odmerka sa da pripevnit na vrchnak krabicky je prakticke balenie ktore nezaberia Vela miesta prechod na nutrilon profutura dcerka uplne bez problemov zvladla bez traviacich tazkosti urcite budem dalej pouzivat nutrilon profutura.
klad Balenie
klad Chut mlieka
klad Obsah vitaminov a oligosacharidov
klad Travenie
klad Nic
avatar
Daniela
Ďakujem za možnosť otestovať mlieko Nutrilon profutura 2. Mlieko som zaradila pred spaním a synovi veľmi chutí. Nebolí ho bruško a netrápia ho ani iné ťažkosti. Chválim za dobrú rozpustnosť, príjemnú vôňu a nepenivosť. Mlieko má všetky dôležité zložky výživy a neobsahuje palmový olej. Príprava mlieka je veľmi jednoduchá , aj vďaka praktickému baleniu a dávkovaču množstva prášku vo vnútri balenia. Môžme len doporučiť.
klad praktické balenie
klad príjemná vôňa aj chuť
klad nič
příloha
avatar
Kristína
Balenie je veľmi praktické, návod jasne napísaný. Doteraz sme sa kojili 7 mesiacov+ príkrmy, takže teraz mal premiéru s umelým mliekom. Nemal žiadne problémy. Bolo to pre neho nové, ale náš papkáč nemal problém vypiť na prvý krát tretinu dávky. Mlieko je pripravené raz-dva. Chuť mlieka je dobrá, sladká, deťom chutilo. Aj starší syn mi z neho odpil zopár glgov.
klad Žiadne problémy u dieťaťa s trávením
klad Praktické balenie
klad Veľa vitamínov- zloženie
klad Chuť mlieka- sladká, chutná
klad Zatiaľ žiadne
avatar
Zuzana
S mliečkom NUTRILON profutura sme boli velmi spokojny,velmi drobcovi chutilo,nakolko malo prijemnu vonu aj chut.Velmi dobre sa rozpušťalo po zarobeni s vodou.Sa mi zda že aj menej maleho nafukovalo,po jednom druhu mliečka maly mal velku plynatost,no pri tomto to tak nebol.Je balene v praktickej doze s naberačkou,netreba presypat z kadejakych sačkov.
klad prakticke balenie
klad dobra rozpustnost
klad prijemna chut
klad vyššia cena v obchodoch
avatar
Patrícia
Nutrilon profutura 2 ma už z úvodu zaujal netradičným balením. Obal mlieka je zapečatený pomocou dvoch pečatí. Po otvorení krabice vidíme praktický držiak na odmerku a ochrannú vnútornú fóliu, ktorá oddeľuje mliečko od krabice. Po odstránení ochrannej fólie si pomocou priloženej odmerky vieme zarobiť mliečko podľa návodu, ktorý sa nachádza na krabici. Veľmi oceňujem priestor na zarovnanie odmerky, pre mňa je veľmi dôležité. Po nabratí dostatočného množstva mliečka a jeho zaliatí vodou som fľašku a zahrkala a môj drobček konečne mohol uhasiť hlad. Mliečko je chuťovo veľmi dobré, krémové, sladké tak akurát. Prekvapilo ma tým, že necítiť žiadny umelý zápach. Jediné čo mu musím vytknúť je penenie. Toto môže niekomu vadiť. My sme to vyriešili tým, že mliečko nehrkáme, ale zamiešame lyžičkou. Podstatné je, že môjmu predtým kojenému drobcovi chutí a neodmieta ho. Chuť je veľmi podobná materskému mlieku. A hlavne bruško drobca je tiež spokojné. Prespal nám celú noc :)
klad pečate na obale
klad ochranná fólia
klad priložená odmerka
klad miesto na zarovnanie
klad výborná chuť a vôňa mlieka
klad skvelé zloženie mlieka
klad spokojné bruško
klad penenie mlieka po zahrkaní
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Takze nas Riško si velmi pochvaľoval vyber mlieka, nakolko sme uz vyskúšali skoro všetko... Balenie je super aj na cestovanie nezaberie vela miesta, lahko zatvaratelne... Chut je ako materské mlieko.... Uz sa nam mina balenie... Velka spokojnosť s výberom mlieka
klad Balenie
klad Chuť
klad Rýchlo rozpustné
klad Male balenie
avatar
Nikola
Nutrilon Profutura 2 odporúčam všetkým maminam ktoré stále hľadajú pre svojho drobca najlepšie mlieko...Maličkemu sadlo hneď, žiadne bolenie bruška, žiadne budenie počas noci...Navyše praktické balenie z ktorého sa to jednoduchšie naberá je veľké plus...
klad Balenie
klad Zloženie
klad Cena
klad Dostupnost
avatar
Alžbeta
Dojčenská výživa Nutrilon ProFutura nás najprv očarila nadčasovým dizajnovým balením a príjemnou vôňou. Príprava bola veľmi jednoduchá a nášmu drobcovi mlieko vyhovelo po všetkých smeroch- chuť, spokojnosť bruška, dobrý spánok. A to, že je mlieko bez palmového oleja ho robí proste pre nás najlepším! Maminky- odporúčam.
klad nadčasové balenie
klad príjemná vôňa a chuť
klad zloženie
klad bez palmového oleja
klad .
příloha
avatar
Daniela
Mam super skúsenosť praktické balenie všade sa zmesti do tašky super rýchla manipulácia príprava mlieka super nenáročne pre každú mamičku a dieťatko spokojnosť na 100% Sme spokojná rodinka s Nutrilonom od narodenia až do teraz pridala som naše foto odporúčam všetkým ktoré nemôžu dojčiť
klad 100
klad žiadne nie su
příloha
avatar
Marianna
Toto mliečko už dôverne poznáme a nakoľko ho používame odmalička viem, aku kvalitu od tohto produktu očakávať, sme nesmierne spokojní s mliečkom, malého po ňom nezdúva, je pokojný, napapaný a hlavne obsahuje veľa vitamínov, čo je pre moje dieťa a hlavne mňa veľmi dôležitý faktor, mlieko je super, chuti lahodne a určite budeme kupovať ďalej
klad Praktické balenie
klad Chuť
klad Zloženie
klad Cena
klad Menšie balenie ako pronutra
avatar
Alexandra
Mlieko mi vyhovuje syn spokojní a krásne mu prospieva a mliečko mu chutí .Mliečko krásne zasýti a potom vydrží svoje 3 hodinky do druhého pitia. Po mliečku neboli bruško .A dobré praktické balenie 800g .Ideálne pre dvojčatá ,super pre aktívne deti .Dobre sa rozpúšťa .
klad Dobré sa rozpúšťa
klad Veľké praktické balenie 800g
klad Výborná chuť
klad cena
klad Dostupnost.
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ