Revolúcia v žehlení a starostlivosti o odevy! Získajte v našom testovaní exkluzívnu zľavu na naparovač odevov Tefal IXEO Power 

image
Prihlasovanie práve prebieha
koľko sa toho testuje
2
Prihlásiť sa môžete do
11. 5.
23:50
koniec testovania
31. 5. 2021

Koho hľadáme

Hľadáme 2 testerky zo Slovenska, ktoré si zakúpia naparovač odevov Tefal IXEO Power so zľavou 40 % z aktuálnej ceny uvedenej na e-shope a s dopravou zdarma. Naparovač doma otestujú a potom sa s nami podelia o svoju recenziu tu na webe, na Heureka.sk a Homeandcook.sk.

Podľa čoho vyberáme

Pri prihlasovaní do testovania prosím vyplňte krátky dotazník a potvrďte, že máte vážny záujem o nákup naparovača odevov Tefal IXEO Power.

Redakcia zo všetkých odpovedí vyberie 2 testerky, ktoré získajú zľavu 40 % na nákup naparovača odevov Tefal IXEO Power.

Upozorňujeme, že prihlásenie do testovania je záväzné a súhlasíte tým so zakúpením naparovača odevov Tefal IXEO Power so zľavou 40 % a dopravou zdarma. 

Naparovač odevov Tefal IXEO Power

Naparovač Tefal IXEO Power "všetko v jednom" kombinuje technológiu vysokého tlaku so zabudovanou šikovnou, trojpolohovou žehliacou doskou, pre perfektný výkon pary a dokonalé výsledky, ktoré vám pomôžu vypadať vždy skvelo.

Ergonomická žehliaca doska, ktorú jednoducho nastavíte či už do horizontálnej alebo vertikálnej polohy, v kombinácii s ultra ľahkou žehličkou a výkonným vysokotlakovým parným generátorom, posunie Váš zážitok zo žehlenia na novú úroveň.

Pripravený je za 70 sekúnd – s IXEO POWER vyžehlíte Vašu košeľu 2x rýchlejšie a je ideálnym riešením pre jednoduché a každodenné žehlenie bez nedostatkov. Dezinfikuje oblečenie a domáci textil – Intenzívna sila pary zlikviduje až 99,9 % zárodkov a baktérií.

Najdôležitejšie parametre

  • Šikovná doska s naklonením o 30°
  • Inovatívna vysokotlaková technológia
  • Parný ráz 90 g / min., tlak pary 5,8 bar
  • Odľahčená žehliaca hlavica s presnou špičkou
  • Odnímateľná základňa pre starostlivosť o celý byt

  

Viac informácii o produkte nájdete TU.