Ako sa vybraným testerkám páčila sada maľovanie podľa čísiel značky Zuty? Pozrite sa na fotorecenze

image
otestované
Počet recenzií
47
ako ste hodnotili
5
36x
4
10x
3
1x
2
1
odporúča
98 %
Testované v období
od 25. 4. 2021
do 23. 5. 2021

Maľovanie podľa čísiel - zábava a relax pre každého

Maľovanie podľa čísiel najviac pripomína omaľovánky, ako ich poznáme z detstva. Samozrejme, že nie úplne rovnaké. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ktorú použijete na vyfarbenie danej plôšky. Proste sa držíte rozpisu podľa čísiel, maľujete na šablónu a postupne sa kocháte tým, ako Vám pod rukami vzniká krásne farebný obraz.

Viac informácií o produkte sa dozviete TU.


Odmena za recenziu 

Po skončení testovaní klient vyberie jednu z vložených recenzií a danej testerke budú vrátené peniaze za jej nákup. 


Testujeme také v Českej republike! Ako sú testerky spokojné, nájdete TU.

Hodnotenie
47
avatar
Petra
Balíček veľmi potešil. Naozaj kvalitné zabalený a rýchlo dodaný. Objednala som obraz na ráme a uz sa teším, keď ho zavesím, maľovanie podľa čísel je naozaj relax. Farby sú veľmi kvalitné a aj keď nie som žiadna maliarka, výsledok bude úžasný.
klad Rýchlosť dodania
klad Bezpečné balenie
klad Aj ti, ktorí nevedia maľovať, vykúzlia pekný obraz
klad Nemám čo vytknúť
avatar
Jana
Balenie obsahovalo všetko, ako v popise. Plátno so vzorov ( v ráme), farby, ktoré sú jednoducho označené, štetce a úchytky na zavesenie rámu. Obrázok skutočne zodpovedá vzoru, je viditeľne potlačený a ľahko sa v ňom zorientovať. Menším problémom sú len štetce, kedy občas chýba akoby veľkosť uprostred alebo v prípade tých menších sa začnú strapkať konce. Farby pekne kryjú a nerobia fľaky, len pri svetlejších treba naniesť hrubšiu vrstvu, aby ste dokázali zakryť pretlačený vzor. Inak super. Skvelá komunikácia, rýchlosť dodania - top.
klad Krásny dizajn
klad široký výber vzorov a náročností
klad rýchle dodanie
klad príjemná komunikácia
klad kvalita štetcov
klad slabšie krytie svetlých farieb, chce t viac náterov na zakrytie potlače
avatar
Kristína
Spokojnosť, objednávam určite častejšie. Bolo objednaných 6 obrazov, už 3 sú hotové. Pri niektorých políčkach bolo doslova potrebné použiť lupu. Preto odporúčam objednávať väčšie rozmery
klad Rýchle doručenie
klad Dostatok farieb
klad Dobré štetce
klad Asi len to že niektoré odtiene farieb (tmavo červená pôvodne) sú dosť svetlé po zaschnuti, ale na to upozorňujú
avatar
Martina
Obrázky som objednávala ako darčeky pre deti. Kým sa k tomu posadili, chvíľu trvalo, ale nakoniec sa skvele zabávajú. Ešte nemajú dokončené obrázky, ale sú vhodné aj pre deti. Mačičku maľuje 6-ročná a leva 11-ročná. Ani jedna sa nesťažovala, že by to bolo ťažké a ani tá mladšia nepotrebovala pomoc s maľovaním. Len s otvorením kelímka. Farby sú úžasné. Už som objednávala aj ďalšie obrázky. Je to úžasný darček.
klad bezpečné balenie
klad presné a zreteľné označenie farieb
klad komunikácia obchodu
klad rýchle doručenie
klad plátno natiahnuté na ráme
klad nenašla som žiadny
příloha příloha
avatar
Tímea
Velmi kvalitny produkt a rychle dodanie obchodom. Farby sú krasne a dobre kryjú. Nemám čo vytknúť. Odporúčam, je to vyborny relax a obraz potom môžete podarovať svojim blízkymi.
klad Kvalita platna, tlač.
klad Žiadne
avatar
Michaela
Obraz podľa mojej predlohy ma milo prekvapil, nakoľko som sa bála farebného rozlíšenia - na fotke som poslala veľmi rôznofarebnú mačičku. Objednávka prišla skoro a obdarovanému urobila veľkú radosť.
klad Design
klad Kvalita farieb
klad Rýchlosť dodania
klad Troška sme sa obávali, či nám vyjdú všetky farby
avatar
Zuzana
Maľovanie podľa čísel je super, veľmi som si ho obľúbila. Výsledný obraz vyzerá ako originál. Farieb je dostatok, vydržia na celé plátno, štetce tak akurát na jeden obraz.
klad veľký výber
klad jasné farby
klad jednoduchosť
klad -
avatar
Zuzana
Obraz mi prišiel krásne zabalený a nepoškodený. Maľovanie je zábavné, ale určite nie tak ľahké ako to vyzerá na prvý pohľad. Treba mať pevnú ruku a dobré oči a osvetlenie, aby ste vedeli vymaľovať aj menšie plochy. Farby sú kvalitné, je potrebné si ich trochu riediť, ľahšie sa s nimi potom pracuje. Štetec so trochu rozstrapkal, ale dá sa jemne zastrihnúť a ďalej používať.
klad veľký výber motívov
klad kvalitné farby
klad štetec sa strapatí
klad slabšie kontúry plôšok
avatar
Dominika
Skvelá vec, prostredníctvom ktorej sa viete zrelaxovať. Kvalita produktu je výborná, v balení bolo dodané všetko, čo bolo aj v popise na stránke. Plátno pevné, pekne oddelené časti čísel, farby krásne, husté - je ich dostatok v balení. Za tovarom som čakala približne týždeň.
klad farby
klad plátno upnuté na ráme
klad chýba veľmi tenký štetec na maličké časti
příloha
avatar
Silvia
Super oddych pri malovani,číslice by mohli byt výraznejšie pre ľudí z okuliarmi. Farby celkom postačujúce na celý obraz.mnozstvo tém k výberu . Potešila aj cena.dakujem
klad Dobra cena ,množstvo farby
klad Malé číslice
avatar
Zlatka
Maľovanie podľa čísiel je pre mňa úžasná forma relaxu. Produkt do firmy Zuty je skvelý, obrazy sú krásne, je to veľmi vhodná forma darčeka pre známych a príbuzných.
klad skvelé balenie
klad kvalitný podklad
klad hustota farieb je tak akurát
klad kvalitné štetce
klad žiadne zápory
avatar
Jaroslava
Objednala som si dve sady s francúzskym buldočkom, napnuté na ráme. Maľovali sme spolu s vnučkou, ktorá bude mať 6rokov. Ona veľké plochy, hľadala mi čísielká ?. Po operácii očí budem maľovať druhý obraz s menšími plôškami - ako odmenu.
klad Farby sú krajšie, sýtejšie ako na predlohe
klad Málo času na maľovanie
příloha
avatar
Helena
Ak chcete vyskúšať niečo nové, tak vám odporúčam zadovážiť si obraz od Zuty. Som nadšená z toho, aký je to relax a psychohygiena. Omaľovanka pre dospelých. Doručenie obrazu trvalo rozhodne oveľa kratšie, než čas strávený mojím vyberaním si zo širokej ponuky variantov, za čo dávam palec hore. O objednávke som mala prehľad, keďže ma obchod informoval o každom kroku. Balík prišiel precízne zabalený a obsahoval všetko, čo je k maľovaniu potrebné. Manuál pre začiatočníkov s užitočnými radami. Kvalitné plátno. Farby, ktorými rozhodne netreba šetriť. Skôr odporúčam nanášať v hrubších vrstvách, aby nepresvitali označenia. Štetce- tie po čase prestali držať tvar, ale maľovanie sa dá zvládnuť aj tak. Háčiky na zavesenie obrazu. Už teraz sa teším na to, ako ten svoj obraz dokončím. Určite to nebola moja posledná objednávka.
klad Veľký výber motívov
klad Rýchle dodanie
klad Komunikácia
klad Kvalita plátna
klad Pestré farby
klad Množstvo farby v téglikoch
klad Štetce prestali držat tvar
příloha příloha příloha
avatar
Katarína
Obraz sa maľoval perfektne, je krásny s výraznými farbami. Balenie obsahuje obraz, 4 štetce (2 tenké, 2 hrubšie), farby a háčiky na zavesenie. Farby bolo dostatok, ostalo väčšie množstvo. Ja som si vybrala náročnejší obraz, ale stalo to za to.Co sa týka doručenia, prišlo v priebehu pár dní. Určite odporúčam.
klad Po domalovani krásny obraz
klad Pekne, ziarive farby
klad Všetko bolo v poriadku
příloha
avatar
Simona
produkt prišiel o niečo neskôr, bol dostatočne dobre zabalený, aby nedošlo k jeho poškodeniu v balení boli (tak ako som si objednala) dve plátna, dve balenia štetcov a dve balenia farieb a predlohy vodiace čiary na plátne sú bohužiaľ slabšie viditeľné, je to komplikácia najmä pri náročných maľbách, kde sú malé plôšky vedľa seba niektoré z farieb majú slabé krytie, čo spraví viacero vrstiev, keďže množstvo farby je štedré celkovo som s produktom spokojná, obrázky sú krásne, prišlo všetko....už len hodiny maľovať :)
klad balenie
klad štetce v balení dorazili
klad farieb je dostatočné množstvo
klad plátna sú dostatočne veľké pre vypnutie na rám
klad slabé vodiace čiary
příloha příloha příloha
avatar
Katarína
Obraz maľovanie podľa čísel je vhodný na relaxáciu. Človek si pri tom skvelé oddýchne a vyventiluje svoju hlavu. Obsahom balenia bol obraz, štetce a farby. Farby sa mi veľmi páčili boli kvalitné. Dodanie bolo trošku pomalšie, ale to chápem, lebo som si dala plátno natiahnuť na rám. Som so stránkou Zuty veľmi spokojná majú široký výber a veľmi som sa zabavila. Už som to odporučila známym a sú stým tiež spokojný.
klad Obraz
klad Štetce
klad Farby
klad Celkový dojem
klad Technika
klad Rýchlosť dodania
příloha
avatar
Lucia
Produkt bol dodaný presne ako bolo napísané, teda do 10 dní. Balíček priniesol kuriér skvelo zabalený a obsahoval všetko, čo mal - platno bolo natiahnuté na ráme, farieb dostatok, so štetcami sa super maľovalo. Farby sú krásne, jasnejšie ako na foto. Obraz vyšiel prekrásne, veľmi sa tešíme.
klad Kvalita produktu
klad Balenie obsahuje všetko potrebné
klad Kvalitné jasné farby
klad Nič som nepostrehla
příloha příloha
avatar
Jana
Dala som si vyrobiť obraz podľa fotky. Výsledný návrh grafik rád upravil aj na viac krát podľa mojich predstáv. Komunikácia bola perfektná, ale neprehľadné na malých plochách je ich oznacovanie farieb písmenom a císlom. Taktiez predloha bola v niektorých miestach velmi slabo vytlačená.
klad Grafický návrh po konzultácii do detailov podľa predstáv zákazníka
klad Kvalita rámu, plátna a farieb
klad Označovanie fariem písmenom a číslom
klad Slabo vytlačená predloha
příloha příloha
avatar
Jozefína
Plátno bolo kvalitné, čísla viditeľné, štetcom sa maľovalo perfektne, dodanie bolo promtné, celý balík prišiel nepoškodený, obsahoval všetko čo som si objednala, komunikácia so zuty bolo bez problémov, som veľmi rada že som sa mohla zúčastniť testovania
klad Rýchlo vznikal obrázok
klad Problémy s recenziou, viackrát som vypĺňala a nebralo mi
příloha
avatar
Michaela
Super maľovanie, mala som plátno na ráme takže sa to dalo maľovať aj na gauči ? , rýchle dodanie tovaru. Po prvom obraze som si musela objednať ešte jeden ?? Odporúčam každému
klad Plátno, farby, rýchle dodanie
klad Všetko sa mi páčilo
příloha příloha
Zobraziť viac recenzií
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ