Otestujte s nami tyčový vysávač Electrolux Well Q8, vďaka ktorému upracete rýchlo a dôkladne všetko od omrviniek až po väčší neporiadok

image
Prihlasovanie práve prebieha
koľko sa toho testuje
8
Prihlásiť sa môžete do
16. 5.
23:59
koniec testovania
31. 7. 2021

Koho hľadáme

Hľadáme 8 testeriek, ktoré so svojou rodinou, kamarátkami alebo kolegyňami otestujú akumulátorový tyčový vysávač Electrolux WELL Q8 WQ81-ALRS a potom sa s nami podelia o svoje hodnotenie na tomto webe, Heureka.sk a na Electrolux.sk.

Ako odmenu všetky zapojené testerky dostanú zľavu 35 % na celý nákup príslušenstva na webshope Electrolux.sk a v prípade záujmu 20% zľavu na nákup vysávača. 

Podľa čoho vyberáme

1. Prizvite do testovania minimálne 2 svoje kamarátky, ktoré s vami otestujú vysávač Electrolux. (Testerka, ktorá do svojej skupiny prizve viac ako 2 kamarátky, sa automaticky zapojí do súťaže o akumulátorový vysávač WELL Q8.)

2. Pri prihlasovaní do testovania nám vyplňte krátky dotazník, vyberte si termín zápožičky a či si vysávač vyzdvihnete na adrese PRime time, Viedenská cesta 3250/5, 851 01 Bratislava - Petržalka alebo vám bude na dobierku vo výške 15 EUR pro Bratislavu nebo 22 EUR pre celú SR vysávač zaslaný domov na adresu a kuriérom zase vyzdvihnutie.

3. Redakcia potom vyberie 8 skupín, ktorým bude tyčový vysávač Electrolux WELL Q8 WQ81-ALRS zapožičaný k testovaniu.

4. Po dobu 3 týždňov si vysávač medzi sebou požičiavajte, hodnoťte a potom napíšte recenzie.  

Ako bude testovanie prebiehať?

 • Vybraná testerka si vo vopred stanovenom termíne vysávač vyzdvihne na adrese PRime time, Viedenská cesta 3250/5, 851 01 Bratislava - Petržalka alebo vám bude na dobierku vo výške 15 EUR pro Bratislavu nebo 22 EUR pre celú SR  vysávač zaslaný domov na adresu a kuriérom zase vyzdvihnutie.
 • Po dobu 3 týždňov si bude skupina tyčový vysávač požičiavať a testovať podľa ľubovôle.
 • Po uplynutí 3 týždňov vráti vysávač na adresu PRime time, Viedenská cesta 3250/5, 851 01 Bratislava - Petržalka alebo pošle späť na uvedenú adresu.
 • Potom sa s nami všetky zapojené testerky podelia o svoje dojmy z testovania a hodnotenia. Na vysávač každá testerka zo skupiny napíše 2 unikátne hodnotenia a priloží fotografiu, ako si testovanie užila.
 • Za vloženie hodnotenia získa každá zapojená testerka zľavu 35 % na nákup kuchynského riadu a príslušenstva na webshope Electrolux.sk a v prípade záujmu 20% zľavu na nákup vysávača.    

 

Akumulátorový vysávač Electrolux WELL Q8 WQ81-ALRS  

Bezdrôtový vysávač Well Q8 s odnímateľnou ručnou jednotkou a zabudovaným príslušenstvom vám umožňuje plynule prechádzať od upratovania podlahy k ťažko prístupnym miestam a zase späť, a to okamžite.

Hlavné benefity

 • Ergonomický dizajn pre pohodlné, rýchle a všestranné použitie
 • Odnímateľná ručná jednotka
 • Príslušenstvo dostupné priamo na vysavači
 • Extra dlhá štrbinová hubica na vysávanie vo výškachVýnimočne nízka hmotnosť v ruke (0,5-0,9 kg)
 •  Úplne sklopiteľný dizajn = dostane sa pod nábytok (až do 135 mm)

Viac informácií o produkte nájdete TU.


SÚŤAŽ

Najaktívnejšia testerka vyhrá akumulátorový vysávač WELL Q8!

Testerka, ktorá do svojej skupiny prizve viac ako 2 kamarátky, sa automaticky zapojí do súťaže o akumulátorový vysávač WELL Q8.

Podmienky:

 • Zapojiť viac ako 2 kamarátky, ktoré otestujú akumulátorový vysávač WELL Q8.
 • Všetky zapojené kamarátky napíšu 2 unikátne hodnotenia na vysávač Electrolux WELL Q8 WQ81-ALRS.
 • Testerka, ktorá bude mať zapojených najviac kamarátok a všetky vložia hodnotenie na uvedené weby, vyhrá akumulátorový vysávač WELL Q8.